Przemyslenia dla sektora non profit – szkolenia i warsztaty

Jestem Eugenia Czerwińska. Piszę do Was z mojej rodzinnej miejscowości: Regnów, województwo warmińsko-mazurskie. Od kilkunastu lat staram se kilka godzin tygodniowo pracować społecznie w ramach kilku organizacji społecznych: „TOWARZYSTWO MI�?OŚNIKÓW NIEMCZY I ZIEMI NIEMCZA�?SKIEJ”, INSTYTUT SZKOLENIA PRACOWNIKÓW, STOWARZYSZENIE 16 WERSÓW, i „JEDNOŚĆ W DZIA�?ANIU” (Korzystając z okazji kłaniam się nisko przedstawicielom spółki w której pracuję, za przychylne oko i wsparcie gotówkowe:
).
Planem na naszego bloga ma stać się mocne rozreklamowanie włączania się w akcje charytatywne. A także nieodpłatne szkolenie nowych adeptów trzeciego sektora.
Szkolenie – będzie motywem przewodnim naszego bloga. Z mojego doświadczenia wynika, że adekwatne szkolenia – tu tkwi największy potencjał rozwou NGOs. W pierwszym kroku poruszymy temat „umowa o wolontariat”. Nastepny temat to „kariera i awanse w organizacji społecznej”. Napiszemy też różne „rodzaje” w NGO: od charatywatywnych przez kluby ekologiczne po partie polityczne. Czekam też na Wasze pytania!. Moje szkolenia w końcu są dla Was a nie dla mnie.
Namawiam do odwiedzania mojego bloga.
PS. Na koniec zależy mi jeszcze by podziękować moim przenajwspanialszym fundatorom: Szkolenia Zamknięte Sp. z o.o., Tech Mix Wyposażenie Aptek, SATEL Serwis i Instalacje Audio-Video-TV SAT Tadeusz Gromak, Danuta Kiernicka-Biłyk Cyberbudynek, Action for Development of Research Sp. z o.o.

1 komentarz